internet

Ми пропонуємо послуги приєднання мереж передачі даних і пропуску трафіка до глобальної мережі Інтернет.
Послуга магістрального інтернет-доступу (IP-транзит) може бути цікава для операторів зв’язку, інтернет- та контент-провайдерів, а також корпоративних клієнтів, які пред’являють особливі вимоги до якості інтернет-з’єднання.
Прикордонні маршрутизатори ядра мультисервісної мережі УТГ підключені до мереж міжнародних магістральних операторів зв’язку Cogent, Hurricane Electric, RETN, українських операторів зв’язку Евротранстелеком, Ай Ті Сістемз, Wnet, мають включення в точки обміну трафіком UA-IX, DTEL-IX, GIGANET, DATA-IX , CLOUD-IX, NL-IX, а також пирингові з’єднання з найбільшими світовими та українськими контент-генераторами. Станом на 1 січня 2018 року загальна пропускна здатність наших зовнішніх каналів доступу становила 360 Гбіт / сек.
Відмовостійкі рішення, які мі застосовуємо, ретельний вибір магістральних партнерів, з’єднання з операторами, що резервуються, детальний моніторинг каналів за різними показниками, найкоротші маршрути і мінімальні затримки проходження пакетів даних забезпечать комфортну роботу вам і вашим клієнтам.
Остання миля може бути організована по волоконно-оптичному кабелю, виділеному каналові, Ethernet, радіо-релейної лінії , а також , для підвищення надійності, може резервуватися.
Стандартними інтерфейсами підключення є 1GbE, 10GbE і 40GbE
Ціна послуги та додаткові умови, включаючи SLA, обговорюються в індивідуальному порядку.
Тарифікація послуги відбувається за методикою burstable (burst 95% percentile). *
Послуга надається як з динамічною BGP-маршрутизацією, так і зі статичною.
Наша автономна система – AS50581.
Додаткові посилання:
AS50581 в RIPE DB
AS50581 в PeeringDB
AS50581 в Hurricane Electric BGP Toolkit
* Якщо не обумовлені індивідуальні умови.