SMART MICTO

Ми надаємо послуги в області IoT (інтернет речей), що дозволяє якісно моніторити виробничі потужності, автоматизувати рутинні процеси, істотно підвищити ефективність бізнесу, проводити сучасний облік ресурсів, управляти будинком, підвищити безпеку та комфорт мешканців, а головне - зберегти здоров'я кожного українця.

{{ __('Детальніше') }}

IP-транзит

Ми пропонуємо послуги приєднання мереж передачі даних і пропуску трафіка до глобальної мережі Інтернет. Послуга магістрального інтернет-доступу (IP-транзит) може бути цікава для операторів зв’язку, інтернет- та контент-провайдерів, а також корпоративних клієнтів, які пред’являють особливі вимоги до якості інтернет-з’єднання.

{{ __('Детальніше') }}

Канали передачі даних

Володіючи мультисервісною мережею передачі даних, побудованою на базі своїх та орендованих волоконно-оптичних ліній зв’язку, ми готові запропонувати вам виділені канали передачі даних (транспортні канали) Layer 2 Ethernet, ємністю від 1 Мбіт/с до 10 Гбіт/с, в різних модифікаціях.

{{ __('Детальніше') }}

Остання миля

Ця послуга передбачає організацію каналу зв’язку між клієнтом і вузлом доступу оператора. Компанія УТГ пропонує провайдерам, операторам зв’язку і корпоративним клієнтам надійне та якісне рішення організації каналу зв’язку від клієнта до постачальника послуг на базі нашої існуючої мультисервісної мережі.

{{ __('Детальніше') }}

Prosto TV

Офіційна співпраця та можливості для відкриття власного бізнесу у сфері цифрового телебачення під власним брендом без інсталяцій, монтажу та великих вкладень. Вигідне партнерство та гнучкі умови співпраці, що підходять для реалізації будь-якого проекту. ОТТ, DVB-C, TV потоки та сучасні TV можливості.

{{ __('Детальніше') }}
scroll up